Поздравяваме госпожа Маргарита Шишкова – учител по математика, информационни технологии, физика и астрономия и компютърно моделиране за получената Годишна награда на Община Смолян! Отличието е връчено на тържествено честване на 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност в гр. Смолян. Пожелаваме й здраве, удовлетворение и нови успехи!
