Учениците от втори и трети клас приключиха учебните занятия с интердисциплинарен урок „Мост към доброта и приятелство“ на 1 юни 2026 г., подготвен от учителите: Магдалена Гергьовска – ст. учител, Маргарита Чакърова – ст. учител и Иванка Радичева – ст. учител. След интересни задачи, които изпълниха уверено, получиха удостоверения и грамоти. Гостите, удовлетворени от урока, поздравиха учениците с успешно завършване на класовете и празника на детето. С цветя и усмивки си пожелахме ползотворна лятна ваканция!
